UZAVŘENÍ AREÁLU OD PÁTKU 18.12.

Vážení klienti,

od 18.12.2020 bylo, nařízením vlády ČR k zabránění šíření koronaviru, pozastaveno sportování na všech vnitřních sportovištích.

Toto jistě i pro vládu nelehké, ale na pozadí zvyšujícího se počtu nakažených spoluobčanů asi nezbytné rozhodnutí chápeme.

Na druhou stranu bez příslušných kompenzací pro jednotlivé oddíly a sportoviště bude mít toto nařízení pravděpodobně za následek zánik nemalého množství sportovních zařízení.

Z tohoto důvodu hledá výbor tenisového oddílu a výbor TJ východiska z této situace na několika úrovních zároveň :

  • čerpání programu Antivirus A – náhrada mezd za zaměstnance – kompenzace mezd za překážku v práci na straně zaměstnavatele
  • minimalizace a optimalizace provozních nákladů areálu – maximální možné snížení spotřeb energií v areálu, žádost o kompenzace nájemného v rámci programu Covid nájemné
  • maximalizace příjmů z pronájmů v období, kdy je areál otevřen – prodloužení otevírací doby areálu, aktivní přístup při objednávání klientů
  • komunikace, konzultace a spolupráce s některými dalšími tenisovými kluby v Praze
  • plná podpora aktivit Národní sportovní agentury, Pražského tenisového svazu a Českého tenisového svazu a to jak v oblasti řešení kompenzací pro sportovní oddíly, tak i v aktivitách, které by umožnili sportování na sportovištích i v režimech omezení v rámci PES ( více na stránkách NSA www.agenturasport.cz, PTS www.prazsky.cztenis.cz; )

 

Chtěli bychom Vám všem poděkovat za Vaši přízeň, kterou jste vyjádřili Vaší přítomností na našich sportovištích v období, kdy se sportovat mohlo a Vaše pochopení, když jsme Vám museli sdělit, že se opět areál z důvodu opatření zavírá.

 

Věříme, že se situace bude zlepšovat a brzy se opět budeme bez omezení potkávat na našich sportovištích.

 

Přejeme všem krásné a klidné prožití vánočních svátků, v novém roce hodně zdraví, štěstí, spokojenosti a také sportovních úspěchů.

 

                                                                                                              Výbor Tělovýchovné jednoty Radlice